česky / English

Info

Přijímáme děti do anglické i české třídy během celého roku (pokud máme volná místa) od 3 let (resp. 2,5 let) do dosažení školní zralosti. Bilingvální výuka a pedagogika Reggio Emilia je nejefektivnější, pokud dítě může chodit celé tři roky. Aktuální informace k zápisu na září, obdržíte po zaslání on-line registrace. V prvním kole zápisu donesete 3 dokumenty k závaznému zápisu (ke stažení pod textem) spolu s rodným listem dítěte a průkazem Vaší totožnosti. Kritéria přijetí a pořadí naleznete ve školním řádu (viz výuka/školské dokumenty). Do 14 dnů si pak přijdete vyzvednout rozhodnutí o přijetí/nepřijetí do MŠ a sepsat smlouvu. Při podpisu smlouvy je třeba zaplatit zálohu v podobě 1. měsíčního školného. Termíny I. a II. kola zápisů najdete v novinkách na webu a na nástěnce školy. Pro zájemce pořádáme první sobotu v dubnu den otevřených dveří. Pro přijaté děti organizujeme po zápisech adaptační program s rodičem.
Přihláška|Dotazník|Souhlas


Registrační formulář

Na základě vyplněného formuláře Vám zašleme podrobné informace o přijímacím řízení. Děkujeme!


Strava
Strava zahrnuje oběd, ranní a odpolední svačinu, pití po celý den. Složení stravy je vyvážené a vhodné pro děti předškolního věku dle vyhlášky o školním stravování 107/2005. V případě specifických diet nás prosím kontaktujte.
Pro vaše děti vaří prima jídlena.

Letní provoz
Letní program probíhá 6 týdnu v červenci a srpnu kdy je školka otevřena od 7.00 do 17.00, s výjimkou prvního červencového týdne a posledních čtrnácti dní v srpnu, kdy je zavřeno. Letní provoz probíhá v tématických týdenních turnusech. Každý týden si hrajeme na něco jiného. Během léta navštěvujeme vzdálené kraje či dávné časy, trávíme spoustu času venku a na výletech, hrajeme dobrodružné hry.

MŠ SAFIRKA PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2018

Ceník
třída celodenní program částečná docházka
Anglická (13–17 dětí) 9 500 Kč měsíčně* 4 dny v týdnu: 8.075,-
3 dny v týdnu: 7.125,-
(pouze 3 místa)
Česká (19–21 dětí) 5 500 Kč měsíčně* pouze v případě volných míst, dohodou
Letní provoz (12-20 dětí)
*cena včetně jídla
2 200 Kč týdně, + 400 Kč týdně s výukou angličtiny

* Cena zahrnuje celodenní vzdělávací program a péči, předškoláckou přípravu, logopedickou prevenci, veškerý materiál a pomůcky, výlety, divadla a exkurze, pojištění.

Anglická třída k tomu zajišťuje celodenní výuku a aktivity v angličtině (anglický učitel/rodilý mluvčí).

Slevy: Sourozenec 10%

Stravné: 1100Kč/měsíc záloha.

Den v Safirce

Sleduj náš FB!