česky / English

Novinky

Anglický příměstský tábor pro 1. a 4. třídy!

každý týden, od 25.7. do 19.8. 2016

Školáci prvního stupně se mohou přihlásit na týdenní tématické tábory. Společně prožijeme napínavé příběhy a zažijeme spoustu legrace! Budeme co nejvíce venku v lese a na zajímavých výletech! Celý program bude probíhat s anglickou i českou lektorkou s intenzivní výukou angličtiny. Cena: 2500Kč/týden. Přihlásit se můžete na 1 nebo více týdnů. Pošlete nám registraci do konce května a my Vám zašleme podrobné informace a závazné přihlášky.

Setkání absolventů Safirky

čtvrtek, 23.6., od 16h

Chodili jste do Safirky a rádi byste se viděli se svými starými kamarády, rodiči a učitelkami? Tento čtvrtek máte na našem školkovém hřišti prostor sdílet své zážitky a radost se setkání. Na programu je volná hra, piknik (kdo co donese) a možná i program od rodičů. Moc se na Vás všechny těšíme!

Školka

Safirka dává dětem jedinečnou příležitost pobývat v anglicko-českém prostředí, kde se mohou společně učit, smát a hrát si a přitom rozumět jeden druhému. Program školky je inspirován filosofií Reggio Emilia, která podporuje děti v jejich přirozené zvídavosti a učení, děti vytvářejí vlastní projekty a nápady. Současně je zapsána v rejstříku škol ČR a tudíž garantuje kvalitu a kontinuitu vzdělávání. Školka byla vybudována v areálu ZŠ Pavlovská v Kohoutovicích dle nejnovějších trendů a bezpečnostních požadavků pro výchovu dětí předškolního věku. Najdete nás v klidné a čisté čtvrti kousek od lesa, připravené sdílet a podporovat nadšení všech dětí, které k nám zavítají.

Povídání o naší školce:
O přístupu k dětem: TED video
O vzniku školky: rozhlas

Fotogalerie

Otevřít fotogalerii

Saphira

Kroužky Saphira Centrum
MŠ Safirka