česky / English

Novinky

Zápis na školní rok 2018/19

pro veřejnost: 2. - 4. května 2018

pro firemní skupinu (TESCAN, Safirka): 4.dubna 2018

Aktuální informace k zápisu na září, který probíhá v květnu, obdržíte po zaslání on-line registrace. V prvním kole zápisu donesete dokumenty k závaznému zápisu (ke stažení pod textem ) spolu s rodným listem dítěte a průkazem Vaší totožnosti. Kritéria přijetí a pořadí naleznete ve školním řádu (viz výuka/školské dokumenty). Do 30 dnů budou zveřejněna rozhodnutí o přijetí/nepřijetí do MŠ.

Při přijetí do MŠ je zapotřebí sepsat smlouvu. Při podpisu smlouvy je třeba zaplatit zálohu v podobě měsíčního školného.

Souhlas o zpracování osobních údajů
Žádost o přijetí

Příměstský tábor

červenec:

srpen: Propozice 2018
Závazná přihláška 2018
Leták

Den otevřených dveří

7. dubna 2018, 9:30 - 12:00


První dubnovou sobotu jste vítáni v naší školce, abychom společně strávili dopoledne hraním, tvořením a soutěžemi. Je to jedinečná příležitost nahlédnout do naší školky a setkat se s našimi učiteli, podiskutovat s vedením školky. Chystáme pestrý program pro děti na hřišti i ve třídách.
Budeme se na Vás těšit!

Školka

Safirka dává dětem jedinečnou příležitost pobývat v anglicko-českém prostředí, kde se mohou společně učit, smát a hrát si a přitom rozumět jeden druhému. Program školky je inspirován filosofií Reggio Emilia, která podporuje děti v jejich přirozené zvídavosti a učení, děti vytvářejí vlastní projekty a nápady. Současně je zapsána v rejstříku škol ČR a tudíž garantuje kvalitu a kontinuitu vzdělávání. Školka byla vybudována v areálu ZŠ Pavlovská v Kohoutovicích dle nejnovějších trendů a bezpečnostních požadavků pro výchovu dětí předškolního věku. Najdete nás v klidné a čisté čtvrti kousek od lesa, připravené sdílet a podporovat nadšení všech dětí, které k nám zavítají.

Povídání o naší školce:
O přístupu k dětem: TED video
O vzniku školky: rozhlas
Den v Safirce: dokument

Fotogalerie

Otevřít fotogalerii

Den v Safirce

Sleduj náš FB!