česky / English

Novinky

Začátek školního roku 2016/17

pondělí, 5.9.2016, 6:30-17:30

Přípravy jsou již v plném proudu! Letošní školní rok v Safrice začínáme v pondělí 5. září 2016.

Už teď se těšíme, až se nám třídy zaplní!

Úvodní schůzka pro nové rodičes

pondělí, 5.9.2016, v 18:00h

5.září v 18:00 proběhne úvodní schůzka pro nové rodiče, na které se vám představí celý náš tým, povíme si o adaptaci nových dětí a jak budou probíhat první týdny, dozvíte se něco o naší filozofii, o chodu školky a bude prostor pro vaše dotazy. Tato akce je pouze pro rodiče bez dětí.

Těšíme se na nové tváře!

Hledáme novou učitelku!

do anglické třídy

Tým Safirky hledá nového člena týmu s výbornou znalostí a výslovností angličtiny, s nadšením pro děti a jejich svět a touhou se dále rozvíjet a realizovat. Pokud máte zájem a zkušenosti, neváhejte nám poslat své CV a motivační dopis na jednatelka.safirka@gmail.com. Nástup od ledna.

Školka

Safirka dává dětem jedinečnou příležitost pobývat v anglicko-českém prostředí, kde se mohou společně učit, smát a hrát si a přitom rozumět jeden druhému. Program školky je inspirován filosofií Reggio Emilia, která podporuje děti v jejich přirozené zvídavosti a učení, děti vytvářejí vlastní projekty a nápady. Současně je zapsána v rejstříku škol ČR a tudíž garantuje kvalitu a kontinuitu vzdělávání. Školka byla vybudována v areálu ZŠ Pavlovská v Kohoutovicích dle nejnovějších trendů a bezpečnostních požadavků pro výchovu dětí předškolního věku. Najdete nás v klidné a čisté čtvrti kousek od lesa, připravené sdílet a podporovat nadšení všech dětí, které k nám zavítají.

Povídání o naší školce:
O přístupu k dětem: TED video
O vzniku školky: rozhlas

Fotogalerie

Otevřít fotogalerii

Saphira

Kroužky Saphira Centrum
MŠ Safirka