česky / English

Novinky

Reggio večer

MŠ Safrika 3.10. 2017 18:00 (třída Ještěrek)

Večerní setkání rodičů, ale i zájemců z řad veřejnosti, které se bude týkat filozofie Reggio Emilia a jejího využití v Safirce. Dozvíte se něco o historii, využití v běžných činnostech MŠ, tvorbě projektů, ateliéru, a také si budete moct něco prakticky vyzkoušet.

Nový native speaker v Safirce

září 2017

Od září 2017 máme v Safirce novou rodilou mluvčí Christinu z USA ze státu Viginie. Vystudovala učitelství angličtiny pro cizince a má mezinárodní zkušenosti s prací s děti. Christinu můžete potkávat pravidelně v našich anglických třídách, občas zavítá i do českých tříd, kde bude děti seznamovat s angličtinou.

Volná místa v anglických třídách!

září 2017

Na letošní školní rok 2017/2018 nám zbývají 4 volná místa v anglických třídách. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a domluvit si infomační schůzku a individuální zápis.

Registrační formulář

Registrační formulář

Školka

Safirka dává dětem jedinečnou příležitost pobývat v anglicko-českém prostředí, kde se mohou společně učit, smát a hrát si a přitom rozumět jeden druhému. Program školky je inspirován filosofií Reggio Emilia, která podporuje děti v jejich přirozené zvídavosti a učení, děti vytvářejí vlastní projekty a nápady. Současně je zapsána v rejstříku škol ČR a tudíž garantuje kvalitu a kontinuitu vzdělávání. Školka byla vybudována v areálu ZŠ Pavlovská v Kohoutovicích dle nejnovějších trendů a bezpečnostních požadavků pro výchovu dětí předškolního věku. Najdete nás v klidné a čisté čtvrti kousek od lesa, připravené sdílet a podporovat nadšení všech dětí, které k nám zavítají.

Povídání o naší školce:
O přístupu k dětem: TED video
O vzniku školky: rozhlas

Fotogalerie

Otevřít fotogalerii

Saphira

Kroužky Saphira Centrum
MŠ Safirka