česky / English

Novinky

Den otevřených dveří

1. dubna 2017, 9:30 - 12:00

První dubnovou sobotu jste vítáni v naší školce, abychom společně strávili dopoledne hraním, tvořením a soutěžemi. Je to jedinečná příležitost nahlédnout do naší školky a setkat se s našimi učiteli, podiskutovat s vedením školky. Chystáme pestrý program pro děti na hřišti i ve třídách. Budeme se na Vás těšit!

Zápis na školní rok 2017/18

pro veřejnost: 2. - 5. května
pro firemní skupinu (TESCAN, Safirka): 4. a 5. dubna

Aktuální informace k zápisu na září, který probíhá v květnu, obdržíte po zaslání on-line registrace. V prvním kole zápisu donesete 3 dokumenty k závaznému zápisu (ke stažení Přihláška|Dotazník|Souhlas) spolu s rodným listem dítěte a průkazem Vaší totožnosti. Kritéria přijetí a pořadí naleznete ve školním řádu (Školní řád Safirky(.pdf)). Do 14 dnů si pak přijdete vyzvednout rozhodnutí o přijetí/nepřijetí do MŠ a sepsat smlouvu. Při podpisu smlouvy je třeba zaplatit zálohu v podobě měsíčního školného.

Registrační formulář

Registrační formulář

Anglický příměstský tábor

Přidejte se k našim letním dobrodružstvím s intenzivní angličtinou a spoustou zábavy!

Co nabízíme?

Informace, termíny zde

Školka

Safirka dává dětem jedinečnou příležitost pobývat v anglicko-českém prostředí, kde se mohou společně učit, smát a hrát si a přitom rozumět jeden druhému. Program školky je inspirován filosofií Reggio Emilia, která podporuje děti v jejich přirozené zvídavosti a učení, děti vytvářejí vlastní projekty a nápady. Současně je zapsána v rejstříku škol ČR a tudíž garantuje kvalitu a kontinuitu vzdělávání. Školka byla vybudována v areálu ZŠ Pavlovská v Kohoutovicích dle nejnovějších trendů a bezpečnostních požadavků pro výchovu dětí předškolního věku. Najdete nás v klidné a čisté čtvrti kousek od lesa, připravené sdílet a podporovat nadšení všech dětí, které k nám zavítají.

Povídání o naší školce:
O přístupu k dětem: TED video
O vzniku školky: rozhlas

Fotogalerie

Otevřít fotogalerii

Saphira

Kroužky Saphira Centrum
MŠ Safirka